Prywatny Katalog Stron
Boks reklamy płatnej w Prywatnym Katalogu Stron - zwieksz swoją oglądalność:

Regulamin:
Regulamin katalogu "Prywatny Katalog Stron PKS - Interesujące Strony w Internecie":

1. Każdy użytkownik może zgłosić swoją stronę do Prywatnego Katalogu Stron.
2. Aby strona została dodana do katalogu konieczna jest akceptacja tego regulaminu.
3. Nie dodajemy do Katalogu stron zawierających treści sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym.
4. Nie zamieszczamy odnośników do witryn zawierających treści rasistowskie, faszystowskie, propagujące przemoc, wzywające do nienawiści na tle religijnym, rasowym, wyznaniowym.
5. Nie dodajemy do Katalogu stron w budowie lub niezawierających prawie żadnej treści. Serwisy bukmacherskie, strony związane z zarabaniem w Internecie, toplisty również NIE będą akceptowane.
6. Nie dodajemy do Katalogu stron o innym adresie domenowym a kierującym do tej samej strony co inna istniejąca już w Katalogu. Nie akceptujemy również podstron!
7. Staramy się dodawać strony z zawartością i jeżeli stona jest jednostronna w postaci wizytówki internetowej, również nie zostanie dodana.
8. Strony, które naruszają warunki regulaminu będą usuwane bez powiadomienia zgłaszającego.
9. Strony o zarabianiu w internecie, aby zostały dodane muszą umieścić koniecznie link zwrotny na swoich stronach, bez linku zwrotnego na stronie o zarabianiu - takie wpisy są automatycznie usuwane i blokowany jest ich adres przed kolejnym dodaniem. Link musi być dodany przed zgłoszeniem strony do katalogu. Jeżeli Twoja strona jest już zablokowana to poinformuj mnie o tym mailem (adres poniżej) z podaniem gdzie jest link zwrotny.
10. Treść strony musi być zgodna z kategorią, do jakiej została zgłoszona.
11. Prywatny Katalog Stron - jest stroną prywatną i decydujemy o dodaniu stron na podstawie odczuć subiektywnych, nie stanowi to wyniku jakichkolwiek badań i nie powinna być brana pod uwagę przy podejmowaniu lub prowadzeniu jakiejkolwiek działalności.
12. Stronę można dodać do max 3 kategorii (podkategorii).
13. W Prywatnym Katalogu Stron można sugerować kategorie główne, podkategorie i strony. Dopiero po akceptacji przez moderatora wasza sugestia podkategorii, strony pokaże się w katalogu.
14. Redaktorzy zastrzegą sobie prawo do zmiany regulaminu.
15. Nie dodajemy do katalogu stron stanowiących podstrony witryn już w nim się znajdujących.
16. Prywatny Katalog Stron chętnie wymienia się buttonami i linkami tekstowymi ze stronami.
17. Strony w Prywatnym Katalogu Stron moderowane są i dodawane kilka razy dziennie a na pewno raz na 24h.
18. Inne katalogi stron zgłaszane do naszego katalogu są dodawane wszystkie, chyba, że katalog stosuje u siebie przekierowanie 302 lub nie ma linków bezpośrednich. Nie dodajemy również katalogów stosujących u siebie hiperłącza z parametrem: rel=nofollow.
19. Zgłaszane do nas inne katalogi stron, jeżeli stosują WYMAGANY LINK ZWROTNY to przed zgłoszeniem go do nas powinni umieścić nasz katalog w swoich linkach. Katalogi z wymaganym linkiem zwrotnym bez linku do nas nie będą dodawane.
20. Prosimy o zamieszczenie naszego buttona lub odnośnika tekstowego na dodawanej stronie. Dzięki linkom nastąpi szybsza indeksacja Waszych stron. Każda strona, która umieści link do Prywatnego Katalogu Stron na swojej stronie i poinformuje nas o tym - otrzyma od nas dodatkowy link na podstronie Przyjaciół Katalogu PKS. Dziękujemy za linki.
21. Jeżeli chcesz przyśpieszyć indeksację swojej strony w naszym Prywatnym Katalogu Stron, wystarczy odnaleźć swoją stronę w podkategorii do której ją dodawałeś(aś) lub wyszukać ją w wyszukiwarce i podlinkować podstronę z informacjami szczegółowymi Twojej strony.
22. Najnowsze strony dodane do Prywatnego Katalogu Stron promowane są dodatkowo na zewnątrz (inne serwisy) poprzez kanał RSS. Przykład: Borkowscy prywatny czytnik RSS oraz RSS.Praktyczny - czytnik RSS
23. Prywatny Katalog Stron umożliwia reklamę płatną na swoich wszystkich podstronach kategorii i podkategorii oraz w Katalogu Ciekawych Stron. Zapoznaj się ze szczegółami płatnej reklamy na stronie reklama Allpay.
24. Przyjmowane są zgłaszenia stron o tematyce erotycznej, jednak strona taka musi być poprzedzona podstroną z informacją o tematyce strony i dostepnością tylko dla osób pełnoletnich. Strony o treści erotycznej proszone są o konieczność umieszczenia linku zwrotnego. Strony erotyczne bez linku zwrotnego nie będą akceptowane.

Prywatny Katalog Stron będzie wdzięczny za pomoc w rozreklamowaniu katalogu poprzez pobranie i umieszczenie u siebie buttona lub linka do katalogu:

Button Prywatnego Katalogu Stron RKS:


Kontakt do moderatora Prywatnego Katalogu Stron: katalog[at]borkowscy.pl


Informacje:
garść informacji o katalogu "Prywatny Katalog Stron PKS - Interesujące Strony w Internecie":
 • ilość kategorii: 29
  dodawanie własnych kategorii jest zablokowane
 • ilość podkategorii: 1471
  dodawanie własnych podkategorii jest zablokowane
 • ilość wpisów: 10847
  dodawanie własnych wpisów jest zablokowane
 • gości on-line: 2
 • linki bezpośrednie: tak, bezpośrednie
 • rel="nofollow": nie, wyłączone
Copyright © by Prywatny Katalog Stron PKS jest monitorowany przez Stat.pl - oparty na skrpycie mini.otwarty.pl
Regulamin oraz informacje o katalogu
powered by: skrypt katalogu otwarty.pl mini

Przegladaj najnowsze strony w Prywatnym Katalogu Stron w RSS - Prywatny Katalog Stron

Odwiedziny robotów:   ilość odwiedzin robota Google  481        ilość odwiedzin robota MSN  165        ilość odwiedzin robota Yahoo  698        ilość odwiedzin robota Szukacz  1        ilość odwiedzin robota Onet  4        ilość odwiedzin robota NetSprint  60